gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Terug
IMG_8795.JPG

Uiteenlopende kunst zorgt voor een kleurrijke noot

Prachtige kunstwerken kleurden de Vijfhoek en de Driehoek afgelopen zondag tijdens de vierde editie van de Overdekte Kunstmarkt. En dat was geen straf, want het compenseerde het grauwe natte weer een beetje.

Er leken meer kramen te staan dan voorgaande jaren. Kunstenaars toonden hier hun uiteenlopende kunst; van natuurlijke materialen zoals boomstronken met keramische bloemen tot vilten figuren, pastelschilderingen en oogverblindende acrylverfschilderijen. Maar er waren ook kleurrijke tassen, geverfde spijkerjacks en zelfs 3D-schilderijen van diverse popsterren. En muziek uiteraard! Fantastisch om te zien dat er zoveel kunstliefhebbers op dit evenement af kwamen. “Dit is dan ook wel één van de mooiste kunstmarkten waar ik tot nu toe gestaan heb,” lacht een standhoudster die blij is dat ze weer van de partij mag zijn.

Wendy Eerland

IMG_8784.JPG
IMG_8787.JPG
IMG_8788.JPG
IMG_8791.JPG
IMG_8798.JPG
IMG_8799.JPG
IMG_8805.JPG
IMG_8806.JPG
IMG_8808.JPG
IMG_8813.JPG
IMG_8817.JPG
IMG_8816.JPG
IMG_8820.JPG
IMG_8822.JPG
IMG_8826.JPG
IMG_8823.JPG