Terug
2026 Aanzicht koepel
Uitgaan & Cultuur

16 augustus vierde editie MuziekZondagen Lonneker

LONNEKER - Voor velen zit op 16 augustus de vakantie er (bijna) weer op. Om dan toch dat gevoel vast te houden en nog een keer optimaal te genieten, biedt de muziekkoepel in Lonneker weer podium aan twee fantastische acts. Begonnen wordt met Jasmine, die het publiek laat mee mijmeren en meevoert op haar mooie klanken. Daarna betreedt Goya het podium en probeer maar eens rustig te blijven zitten bij hun groovy beats! Aanvang 14.00 uur.

Jasmine
Verhalende en metaforische pop in een modern jasje; zo zou je de muziek van Jasmine het beste kunnen omschrijven. Haar muzikale roots zoals GriL, Alessia Cara, Olivia Rodrigo en Gracie Abrams zijn terug te horen in haar alternatieve/uptempo Engelstalige popsongs. Soms dromerig, maar soms ook heel direct. Op het podium weet Jasmine met haar kalme en krachtige uitstraling het publiek mee te slepen in haar songs over de struggles van opgroeien, relaties, (zelf)liefde, vriendschappen en verraad.

Goya, circa 15.00 uur
De naam Goya slaat op de kunst van het verhalen vertellen, alsof het de werkelijkheid is, alsof je er zelf bij was. Laat je meevoeren in het verhaal van Goya.  Die neemt je mee met haar muziek naar de fijnste plekjes op de wereld. Voel het zand tussen je tenen, het zout op je lippen, de wind door je haren en ga met de Achterhoekse band Goya mee op reis. Welke tijd van het jaar het ook is. Met deze energieke show brengen de muzikanten de zon mee en het publiek aan het dansen!

De stijl? Tja, welke naam zullen we er eens aan geven ... Ska en gypsy voeren de boventoon. Vervlochten met een groovy beat, met in de verte wereldse klanken, zorgt dit voor een vrolijke, dynamische sound.

Informatie MuziekZondagen Lonneker
In de wijde omtrek is de muziekkoepel in Lonneker uniek en vormt zij het aanzicht van dit altijd gezellige dorp. Vanaf mei tot en met september worden iedere derde zondag de Muziek Zondagen Lonneker georganiseerd, behalve in juni, want dan combineert de organisatie het met het drukbezochte Kunstenlandschap (pinkster)weekend.

Om een uniek concept neer te zetten en ook een podium voor jong talent te bieden, wordt samengewerkt met ArtEZ. Studenten van ArtEZ zorgen voor een deel van de programmering en vragen (oud-)studiegenoten om op deze unieke locatie op te treden. Deze beginnende, maar ook al zeer professionele acts, krijgen zo een prachtig podium om ervaring op te doen. Bezoekers krijgen muziek van hoog niveau voorgeschoteld en kunnen een paar jaar later zeggen dat zij de dan beroemde acts in Lonneker al hebben zien optreden!

Vijf zondagen bruist Lonneker van de muziek. Kom genieten en ontmoeten, wees welkom!
De MuziekZondagen zijn gratis te bezoeken! 

2026 Aanzicht koepel staand