Terug
Voor de Meisjes in Filmhuis Oldenzaal.jpg

Extra voorstelling ‘Voor de Meisjes’ in Filmhuis Oldenzaal

De voorstelling van Voor de Meisjes op dinsdag 25 november is uitverkocht. Maar... je kunt nu al kaarten reserveren voor de extra voorstelling op woensdag 7 januari 2026.

Voor de meisjes gaat over twee stellen die in de Alpen op vakantie zijn als hun puberdochters betrokken raken bij een ongeluk. Onder spanning brokkelt de vriendschap in rap tempo af en morele grenzen vervagen, zeker als blijkt dat slechts één van de meisjes gered kan worden ten koste van de ander.

Winnaar van de Gouden Kalveren voor Beste Speelfilm en Beste Scenario. Thekla Reuten won het Gouden Kalf voor Beste Hoofdrol.

Filmkrant: “De toeschouwer komt in een emotionele achtbaan terecht, waarbij ze in sympathie tussen de vier hoofdrolspelers heen en weer worden geslingerd.”

De film wordt vertoond op dinsdag 25 november (wachtlijst) en woensdag 7 januari 2026, om 20.00 uur. De entreeprijs bedraagt € 10,00, voor Vrienden van Filmhuis Oldenzaal € 7,00. Het vertoningsadres is Stadstheater De Bond, Molenstraat 25.

Volg Filmhuis Oldenzaal op Facebook en Instagram.

Voor verdere info zie http://filmhuisoldenzaal.nl