Terug
punch_social_ADEM_1080x1080px_RGB.jpg

‘Adem’: een rauwe en hoopvolle blik op mentale strijd

ALMELO - Op dinsdag 17 februari om 20.15 uur komt TheaterBolwerk Punch met de voorstelling Adem naar Theater Hof 88. Adem is geen typisch theaterstuk maar een rauwe en eerlijke inkijk in de innerlijke wereld van jongvolwassene met suïcidale gedachten. Geschreven door Roel Pronk, die zelf met deze gevoelens worstelde, is de voorstelling kwetsbaar en licht tegelijk, met ruimte voor herkenning en humor. Het oordeelt niet, maar nodigt uit tot verbinding en begrip. Adem is een uitnodiging om te luisteren naar wat vaak onuitgesproken blijft, een kans om samen stil te staan, te herkennen en hoop te vinden.

Theaterbolwerk Punch heeft in nauwe samenwerking met 113 zorgvuldig gewerkt aan deze voorstelling. “We hopen dat mensen die zelf worstelen of hebben geworsteld met suïcidale gedachten herkenning en troost kunnen vinden in de voorstelling. Ons doel is om een stukje hoop te laten zien. Herkenning kan ook confronterend of onprettig voelen of zelfs een trigger zijn. Zoals met elk kunstwerk over een gevoelig onderwerp, kunnen we niet alle reacties voorspellen. We hopen vooral op begrip en openheid en dat het de drempel tot een gesprek zal verlagen.”

Ben jij zelf iemand die worstelt met gedachten aan zelfdoding en twijfel je of je naar deze voorstelling kan gaan? Of heb je mensen in je omgeving die hiermee kampen of ben je nabestaande? Dan kan het helpen om niet alleen naar de voorstelling te komen en/of bespreek het met de mensen om je heen.

Merk je dat de voorstelling je raakt en weet je niet zo goed wat je moet doen? Dan kun je 24 uur per dag, 7 dagen per week terecht bij 113. Bel daarvoor naar 113 of chat via 113.nl.

Voor kaarten: www.hof88.nl