TUBBERGEN - Maandagavond 30 maart om 19.30 uur zat een groot deel van de leden en ouders van de jeugd klaar bij sponsor Marcant in Tubbergen voor de jaarlijkse ledenvergadering van waterpolovereniging VKC’03.
Voorzitter Robert Meijer opende de vergadering en sprak zijn waardering uit voor de grote opkomst. Daarnaast stond hij stil bij de mooie prestaties van zowel de senioren- als jeugdteams in het afgelopen seizoen.
Aansluitend nam Coen Demmer het woord over de financiële zaken. Daar waren de aanwezigen opvallend snel doorheen; mede omdat hij in zijn tweede jaar de financiën duidelijk en goed op orde heeft. Wel benadrukte hij dat de vereniging creatief zal moeten blijven zoeken naar mogelijkheden om de stijgende kosten van zwembadhuur te compenseren. Want zelfs in het water loopt de rekening tegenwoordig sneller op dan de tijd op het scorebord.
Vervolgens kwamen de leden van de technische commissie en activiteitencommissie aan het woord. Zij konden vertellen dat er de komende tijd weer veel leuke, sportieve en gezellige activiteiten op de planning staan.
Maar waar het deze avond uiteindelijk vooral om draaide, waren de jubilarissen. Voor het eerst werd er zelfs een Oorkonde van Verdienste uitgereikt.
Als eerste werd Raymond Broenink naar voren geroepen. Wonder boven wonder heeft hij het 25 jaar volgehouden bij Vlaskikkers/VKC’03. Hiervoor ontving hij een leuk aandenken, een flesje tegen de dorst en uiteraard een bloemetje voor zijn vrouw.
Daarna was het de beurt aan Jeffery Renes. Hij werd bedankt voor zijn grote inzet op het gebied van sponsoring. Dankzij hem hangt het hele scorebord inmiddels vol met sponsoren.
Als laatste kwam de man van de achtergrond naar voren: Mattijs van de Aa. Een waterpoloër in hart en nieren. Sinds de fusie van Kuiperberg en Vlaskikkers in 2003 is hij VKC’03 altijd trouw gebleven. Hij was jarenlang dé man achter de ICT, communicatie en alles wat rondom de KNZB geregeld moest worden. En misschien nog wel het mooiste compliment: alles wat hij toen heeft opgezet, werkt in 2026 nog steeds. Daarom reikte VKC’03 hem iets unieks uit: de Oorkonde Lid van Verdienste, uiteraard met de daarbij behorende bos bloemen en envelop.
Tot slot was er nog een rondvraag, maar die bleef opvallend rustig.
Waterpolovereniging VKC’03 hoopt de komende jaren zowel financieel als sportief verder te groeien. Daarnaast hoopt de vereniging dat de jeugd de weg naar het water blijft vinden en dat er in De Vlaskoel nog veel mooie dingen mogen ontstaan.