ALMELO - Voor de veertiende keer op rij wordt ten behoeve van de Voedselbanken in de maand december weer op veel plaatsen een inzamelingsactie gehouden van DE-punten (Douwe Egberts spaarpunten).
Ook deze keer zetten leden van Lionsclubs Almelo en Tubbergen zich in om te helpen zoveel mogelijk punten te verzamelen, deze te tellen en in de loop van januari in te leveren. Douwe Egberts levert vervolgens naar rato pakken koffie zodat ook de minderbedeelden in de gemeente Almelo toch een lekker ‘bakkie kunnen doen’.
Op veel plaatsen in Almelo, Harbrinkhoek en Tubbergen maar ook daarbuiten staan de inzamelingsdozen al te wachten om gevuld te worden! Voor een actueel overzicht kunt u kijken op de website van Lionsclub Almelo (www.lionsclubalmelo.nl) of de Facebookpagina.
Punten kunnen ook opgestuurd worden of in de brievenbus worden gedeponeerd: DE-actie, Bornsestraat 102, 7607 KT Almelo.