Terug
IMG_5826 De kampioenen en jubilarissen van KV Reutum.

Geslaagde en feestelijke ledenavond voor KV Reutum

REUTUM - Leden van KV Reutum zijn vrijdag 9 oktober bij café-restaurant De Molenberg samengekomen voor hun jaarlijkse ledenfeest. Het was een gezellige avond met bijzondere huldigingen.

De avond begon met een pubquiz, waarbij verschillende teams tegen elkaar streden voor de winst. De quiz bestond uit vier vragenrondes met vier verschillende tussenspellen. Na de quiz en een goed verzorgd buffet van café-restaurant De Molenberg was het tijd voor het officiële gedeelte.

Afscheid en huldiging van kampioenen

Tijdens de avond werd Gerben Groot Rouwen bedankt voor zijn inzet en werd er officieel afscheid genomen van hem als jeugdleider.
Vervolgens werd er stilgestaan bij de prestaties van het afgelopen seizoen. De volgende kampioenen werden gehuldigd:
- Landelijk veldteam (3e klasse)
- Dames 1 straat (1e klasse)
- Klein Reutum veld (1e klasse)
- Reutum 5 straat (6e klasse NT/MT)
- Reutum 2 straat (2e klasse NT/MT)
- Stef Huiskes: Nederlands kampioen op straat in categorie 5 (de koningsklasse)

Jubilarissen
Tot slot werden twee jubilarissen in het zonnetje gezet. Ralf Lansink is 25 jaar lid van de vereniging en Hennie Veenhuis is inmiddels maar liefst 60 jaar lid van KV Reutum!
De vereniging kan terugkijken op een geslaagde ledenavond met sportieve en mooie hoogtepunten.