Terug
foto 1[1] Foto's: Guus Buitink

Einde seizoen Openluchttheater Brilmansdennen

LOSSER - Er wordt teruggekeken op twee drukke, maar geweldige weekenden. Vorige week vrijdag Pink Floyd Project, een concert voor de liefhebber, terug naar de jaren zeventig. Het voornamelijk wat ouder publiek genoot van deze band met klasse muzikanten van de bekende klanken van Pink Floyd, met als hoogtepunt natuurlijk ‘Another brick in the wall’.

De zaterdag was gereserveerd voor het eerste Open Air Festival met verschillende optredens van o.a. Maikel ten Voorde, Madonna tribute, DJ Dousi – Delux en met DJ La Fuente als grote afsluiter. Een gezellig festival voor jong en oud waar volop werd meegezongen met alle bekende nummers. DJ La Fuente was geweldig! De kinderen stonden voor het podium en mochten samen met hem op de foto.

Als afsluiter hadden ze afgelopen zaterdag The Dirty Daddies. Deze band stond garant voor een avond vol meezingen, dansen en gezelligheid. Het mooie weer maakte het helemaal compleet.

Voor de vrijwilligers betekende dit opnieuw flink aanpakken. En nu... is het seizoen ten einde! Ze gaan echter niet stilzitten. Achter de schermen zijn ze druk bezig met de invulling voor komend jaar. Een enorm dankjewel aan de vrijwilligers, zonder hen was er geen Openluchttheater Brilmansdennen. 

foto 3
foto 1
foto 2
foto 5
foto 4