Terug
foto

Een feestavond met een gouden randje bij KV Niej Haarbig!

HARBRINKHOEK- Gisteren vierden we onze jaarlijkse feestavond bij Partycentrum Morshuis in Albergen. Met maar liefst 55 leden, mooie huldigingen en volop gezelligheid werd het een avond om met een grote glimlach op terug te kijken!

We begonnen met onze sportieve toppers: het damesstraatteam dat de NKB-cup won en ons eerste veldteam dat kampioen werd in de 1e klasse van de veldcompetitie. Twee prachtige prestaties waar we als vereniging ontzettend trots op zijn!

Daarna was het tijd voor een bijzonder hoogtepunt: onze vier jubilarissen. Samen goed voor maar liefst 175 jaar lidmaatschap!

Lars Masselink – 25 jaar lid
Van fanatieke jeugdschutter tot speler van het eerste team en jarenlang onze betrokken secretaris: Lars ging er altijd vol voor. Met zijn energie en inzet heeft hij veel voor onze vereniging betekend. Mooi om hem deze avond weer in ons midden te hebben!

Jeroen Oude Avenhuis – 40 jaar lid
Schutter, organisator, jarenlang penningmeester en inmiddels voorzitter: Jeroen staat altijd klaar voor Niej Haarbig. Van jeugdbegeleiding en feestavonden tot een bloemetje of bezoekje aan een lid: hij heeft oog voor de sport én voor de mensen. Deze keer mocht hij zelf in het zonnetje staan, gehuldigd door vicevoorzitter Richard Vlierman!

Gerard Hutten – 50 jaar lid
Oud-voorzitter, erelid en een verenigingsman in hart en nieren. Gerard heeft zich tientallen jaren ingezet voor onze club en de klootschieterssport, tot ver buiten de vereniging. En als maker van tienduizenden kloten heeft hij letterlijk én figuurlijk zijn draai aan de sport gegeven! Een enorme bijdrage waarvoor we hem bijzonder dankbaar zijn.

Hennie Steggink – 60 jaar lid
Maar liefst zes decennia verbonden aan onze vereniging! Hennie was een verdienstelijk schutter, werd meerdere keren kampioen met het eerste team en legde als secretaris jarenlang onze verenigingsgeschiedenis vast. Nog altijd draagt hij Niej Haarbig een warm hart toe. Zoals het zo mooi werd gezegd: “Ne echten Steggink get nooit van het klootscheet’n of!”

Voorzitter Jeroen huldigde Lars, Gerard en Hennie met persoonlijke terugblikken vol mooie herinneringen, waardering en natuurlijk een vleugje humor. Na afloop werden alle vier de jubilarissen volop gefeliciteerd door de aanwezige leden. Bedankt voor jullie jarenlange inzet, trouw en betrokkenheid — jullie maken onze vereniging bijzonder!

Daarna gingen we van huldigen naar hilariteit met ‘De Alleskunner’! In groepen werden allerlei opdrachten uitgevoerd. Dat leverde fanatieke strijd en vooral veel gelach op. De drankprijs van het winnende team? Die werd meteen soldaat gemaakt!

Met een hapje, een drankje en gezellig napraten vloog de rest van de avond voorbij. Dank aan alle aanwezigen, de organisatie en Partycentrum Morshuis voor deze fantastische feestavond!

#NiejHaarbig #Klootschieten #Feestavond
#Jubilarissen #TrotsOpOnzeClub
#SamenZijnWijDeVereniging

Bestuur KV Niej Haarbig