Terug
IMG-20261021-WA0000

Proefmorgen elektrische duofiets bij Erve Kampboer in Geesteren

GEESTEREN - Samen genieten van een fietstocht door het mooie Twentse landschap, ook als zelfstandig fietsen niet meer zo vanzelfsprekend is. Stichting ZoCo Geesteren organiseert op 7 november een proefmorgen met de elektrische duofiets bij Erve Kampboer. Belangstellenden zijn vanaf 10.00 tot 12.00 uur van harte welkom om kennis te maken met de fiets en zelf te ervaren hoe het is om samen op pad te gaan.

Tijdens deze ochtend staan vrijwilligers klaar om uitleg te geven over de duofiets en te helpen bij het gebruik ervan. Onder het genot van een kop koffie of thee is er eerst gelegenheid om rustig kennis te maken, vragen te stellen en meer te horen over de mogelijkheden. Daarna kunnen bezoekers zelf een proefritje maken.

De proefmorgen is bedoeld voor iedereen die nieuwsgierig is naar de elektrische duofiets en wil ontdekken of deze manier van fietsen bij hem of haar past. Ook voor mensen die overwegen een duofiets te huren, is het een mooie gelegenheid om de fiets eerst eens uit te proberen. Zo weet je beter wat je kunt verwachten voordat je besluit ermee op pad te gaan.

De elektrische ondersteuning zorgt ervoor dat het fietsen licht en comfortabel blijft. De duofiets biedt mensen die niet zelfstandig kunnen fietsen de mogelijkheid om samen met een begeleider te genieten van de buitenlucht, de omgeving en elkaars gezelschap.

Wie de duofiets huurt, kan bovendien gebruikmaken van beschikbare fietsroutes die geschikt zijn voor de duofiets. Zo wordt het nog gemakkelijker om een mooie tocht door de omgeving te plannen.

De elektrische duofiets wordt door Stichting ZoCo Geesteren verhuurd voor € 10,- per dagdeel. Wie belangstelling heeft, maar nog twijfelt of de fiets geschikt is, krijgt tijdens de proefmorgen alle gelegenheid om dat zelf te ervaren.

Iedereen die de duofiets eens wil proberen, is van harte welkom op 7 november van 10.00 -12.00 uur bij Erve Kampboer in Geesteren. De ochtend wordt georganiseerd door het duofietsteam van Stichting ZoCo Geesteren. De koffie en thee staan klaar!

Voor meer informatie over het huren van de duofiets kan contact worden opgenomen met Johan Lansink via 06-21214161 of Joop Achterkamp via 06-42874117.