Terug
PlusSchuldink.jpg

Ondernemer Schuldink neemt Plus Van Limbeek over

ALMELO - Ondernemer Richard Schuldink uit Vroomshoop neemt Plus Van Limbeek en de Primera aan de Bornsestraat in Almelo over. Schuldink is momenteel ook de eigenaar van de Plus supermarkt aan het Eskerplein in Almelo. Met deze overname telt Almelo straks twee Plus Schuldink supermarkten. Voor de ondernemer een droom die uitkomt.

Sleuteloverdracht
Nu Herman en Rita van Limbeek na bijna een halve eeuw stoppen met hun Plus Van Limbeek en gaan genieten van hun pensioen, wordt het stokje overgedragen aan Richard Schuldink.

De sleuteloverdracht vindt plaats op 25 januari en vanaf 26 januari zal de supermarkt verdergaan onder de naam Plus Schuldink. De ondernemer had eerder al aangegeven interesse te hebben in de winkel en runt inmiddels al zo’n tien jaar met heel veel passie en plezier Plus Schuldink en de Tabaksspeciaalzaak aan het Eskerplein.

Ondernemersopleiding
“Ik begon mijn carrière ooit als vakkenvuller bij de Edah en wist eigenlijk al meteen dat ik heel graag een eigen supermarkt zou willen”, vertelt Richard Schuldink. “Ik heb bij verschillende bedrijven gewerkt en kwam toen in contact met de Plus, hier heb ik de ondernemersopleiding gevolgd en kwam ik in de poule terecht om in aanmerking te komen voor een eigen winkel.”

Schuldink werkte, voordat hij de winkel aan het Eskerplein in handen kreeg, als bedrijfsleider bij zijn huidige winkel en bij Plus Haghoek in Almelo in 2015 en 2016.

Klantvriendelijkheid
Klantvriendelijkheid staat bij Schuldink hoog in het vaandel. Met een eigen bezorgservice vindt hij het belangrijk om klanten bijvoorbeeld even te bellen wanneer er een besteld product niet op voorraad is. Grote veranderingen staan er nog niet op de planning. “Alles blijft vooralsnog bij het oude”, vertelt hij.

Met de overname van Plus Van Limbeek komt ook de Primera aan de Bornsestraat onder de hoede van de Vroomshoopse ondernemer.