Uitgaan & Cultuur
Modellen showen nieuwe collectie op Mode & Lifestyle Event
OLDENZAAL - De zon piept af en toe tussen de wolken door wanneer de mannequins om 13.00 uur hun eerste stappen op de rode loper zetten. De herfst is dan wel in aantocht, maar de najaarskleding kon afgelopen zondag onder een grotendeels blauwe hemel geshowd worden.
Wel twintig winkeliers deden mee met dit Mode & Lifestyle Event dat ieder jaar weer veel bezoekers trekt. Maar liefst drie keer kon het publiek genieten van deze prachtige modeshow. Het begin van de loper bevond zich in de Groote Straat en vanaf daar bewogen de modellen zich over de catwalk naar de Groote Markt. Ze presenteerden hun mooiste kleding, schoenen, sieraden en kapsels.
Tussen de shows door was het mogelijk om op het terras te genieten van muziek onder het genot van een hapje en een drankje. Na de shows konden de favoriete items van de nieuwe collecties direct gekocht worden in de deelnemende winkels, want het was ook nog eens koopzondag.
Wendy Eerland
Fotografie: René Grouve