Uitgaan & Cultuur
Expositie van 19 juli t/m 16 augustus
Jenny Berends, Veronique Kleinjan, Linda ter Braak en Gerrie Folbert in Kunst Punt Almelo
ALMELO - De twintigste expositie in het Kunst Punt Almelo betreft werk van vier kunstenaars uit Almelo, Aadorp en Wierden. Deze expositie wordt op zaterdag 19 juli om 16.00 uur geopend door Riet Telgenhof.
Jenny Berends
Vrij werk en schilderijen van gezelschappen die tijdens feesten worden gemaakt. Schilderen is voor Jenny de perfecte manier om haar passie te delen met anderen.
Linda ter Braak
Etsen, landschappen en tekeningen komen vakkundig tot stand. De stijl van Linda is een feest van details, vlakvulling en belijning.
Veronique Kleinjan
Veronique speelt met perspectief, dikte van de verf; durft daarbij ook kleur weg te laten, wat de illusie versterkt. De kijker wordt hierdoor in het doek getrokken.
Gerrie Folbert
Landschappen ontstaan al mediterend in Gerries verbeelding. Ze experimenteert met allerlei materialen en technieken en komt zo tot haar materie schilderkunst.
Kunst Punt Almelo aan de Marktstraat 80-82 is open van woensdag t/m zaterdag en op koopzondag van 13.30-17.00 uur.
Zie https://www.kunstpuntalmelo.nl/