Algemeen

Delle’s Feestweek in Tubbergen

TUBBERGEN - De lekkerste pannenkoeken met spek en appel worden hier gebakken. Ook de versgebakken kniepertjes verspreiden een heerlijke geur. Welkom tijdens de Delle’s Feestweek in Tubbergen. Het terras is alle dagen open, de koffie/thee met lekkere taart en drankjes staan klaar. 

Datum: 29 juli tot en met 1 augustus
Adres: Hattinkstraat 2-4

Daarnaast is er een verkoop in het kerkgebouw, met onder andere unieke items gemaakt van oude jeans. Met veel keuze in eigengemaakte artikelen, zoals houten vogel- en egelhuisjes. Dus leuke cadeautjes voor elk wat wils voor in huis en in de tuin.

De SBN (Fiets4daagse) heeft ook dit jaar weer verschillende gevarieerde fietsroutes georganiseerd. Op alle vier dagen kan er gefietst worden in en rondom het mooie Tubbergen.

Voor de muziekliefhebbers is er op woensdag 30 juli tussen 14.00 en 16.30 uur een muzikale verrassing en vrijdag 1 augustus van 13.30 tot 16.30 uur staat een optreden van het shantykoor de Schuytenvaerders uit Tubbergen op het programma. Deze enthousiaste zangers en muzikanten van het shantylied maken er weer een gezellige middag van.

Neem je familie, buurvrouwen, buurmannen en vriendinnen mee voor een gezellige dag(en) uit in Tubbergen tijdens de zomervakantie.