Terug
251129 BM Sint-135.jpg
Gemeente

Sint shopt op de Boerenmarkt

Nu de pakjes zoek zijn op Texel, moet Sint toch iets doen om voor Sinterklaasavond cadeautjes voor alle kinderen te regelen. Daarom deed hij zaterdag zijn inkopen in Losser.

Nu de pakjes zoek zijn op Texel, moet Sint toch iets doen om voor Sinterklaasavond cadeautjes voor alle kinderen te regelen. Daarom deed hij zaterdag zijn inkopen in Losser. Hij bezocht de boerenmarkt en de winkels in het centrum. De goedheiligman werd verrast door een prachtige sinterklaasdans voorgedragen door dansgroep AVGL. Later was er een meet & greet met de Sint bij Cowyn. De hele middag trokken de Great Borrelnootjes rond voor een gezellig muziekdeuntje. En ondertussen shopten Sint en de pieten gezellig bij de lokale ondernemers en bij de standhouders van de markt. 

Sinterklaas gemist? Misschien vind je hem bij de Sinterklaasbungalow bij Maartens-Stede in de tuin. Tot 6 december kunnen kinderen en bezoekers dagelijks een kijkje komen nemen bij de werkkamer van de Sint, tussen 10.00-12.00 uur en 13.00-16.00 uur.

Het Centrum Management Losser wenst iedereen een fijne pakjesavond! 

In de week van Losser van deze week (week 49) zijn nog meer mooie foto's van het bezoek van Sinterklaas te zien. 

251129 BM Sint-130.jpg